Međunarodni festival solo pjevača

International Competition of Solo Singers

REZULTATI

REZULTATI DEVETOG MEĐUNARODNOG FESTIVALA SOLO PJEVAČA

“BRUNA ŠPILER”

red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Vuković Nikolaj 97,67 I nagrada
2 Dabović Lana-Asija 92,75 I nagrada
3 Kavedžić Leonarda 91,00 I nagrada
4 Dokler Matic 90,00 I nagrada
5 Kladarić Vlatka 89,25 II nagrada
6 Petrović Hristina 87,75 II nagrada
7 Kolar Marija 85,50 II nagrada
8 Sarić Željana 82,25 II nagrada
9 Coković Sanela 78,25 III nagrada
10 Bigović Katarina 75,25 III nagrada
11 Vučinović Antonia 73,25 III nagrada
12 Bahović Amina 73,50 III nagrada
13 Gerina Arnela 71,50 III nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Subašić Irina 98,75 I nagrada
2 Ateljević Teodora 96,33 I nagrada
3 Muhić Neira 90,00 I nagrada
4 Dora Masle 89,25 II nagrada
5 Topčibašić Ena 88,75 II nagrada
6 Kalezić Ajna 88,00 II nagrada
7 Lazarenko Daria 87,75 II nagrada
8 Rističević Milica 84,75 II nagrada
9 Jakšić Vladimir 83,75 II nagrada
10 Raičević Slađana 81,50 II nagrada
11 Radonjić Anja 77,75 III nagrada
12 Nikolić Isidora 77,75 III nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Bantan Miha 96,75 I nagrada
2 Božić Slavica 92,33 I nagrada
3 Janković Silvan 90,75 I nagrada
4 Petrović Irina 86,50 II nagrada
5 Gerendaj Jelena 85,75 II nagrada
6 Stevović Ksenija 83,75 II nagrada
7 Bredikhina Anna 80,25 II nagrada
8 Mihić Đurđa 80,25 II nagrada
9 Vučić Filip 73,50 III nagrada
10 Rašković Elena 69,00 pohvala
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Jovović Nataša 93,75 I nagrada
2 Stojilović Jelena 93,50 I nagrada
3 Marković Milica 93,33 I nagrada
4 Anić Jovana 91,75 I nagrada
5 Nikolić Nemanja 91,00 I nagrada
6 Damnjanović Helena 88,00 II nagrada
7 Arsovski Todor 81,00 II nagrada
8 Mijatović Anja 80,75 II nagrada
9 Marković Iva Glorija 79,50 III nagrada
10 Petrić Kristina 66,25 pohvala
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Mikić Nikola 97,00 I nagrada
2 Nikoletić Andrija 94,75 I nagrada
3 Prodan Mladen 94,00 I nagrada
4 Dabović Maja 91,75 I nagrada
5 Naraks Tilen 87,50 II nagrada
6 Janković Anđela 77,50 III nagrada
7 Gardinovački Jovana 75,25 III nagrada
8 Krasić Milica 71,75 III nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Panovska Bojana 88,00 II nagrada
2 Dimitrijević Marija 71,50 III nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Kladarić Vlatka, Gerendaj Jelena, Hegeduš Kristina, klavir 95,00 I nagrada
1 Trio “Eho” 91,50 I nagrada
1 Masle Dora, Gerendaj Jelena, Kolar Marija, Hegeduš Kristina, klavir 89,75 II nagrada
1 Trio “Efecto” 87,75 II nagrada
5 Trio “Misterioso” 80,50 II nagrada
6 Mihailović Katarina, Milovanović Darko , Burgić Valentina 78,75 III nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Dabović Maja, Prodan Mladen 92,75 I nagrada
Mikić Nikola

baritone – 18.08.1990.

Klasa: Katarina Simonović-Ivanković Fakultet Umetnosti Niš – Srbija
Kladarić Vlatka, Gerendaj Jelena, Hegeduš Kristina Klasa: mr. art Vesna Coufal Jaić Glazbena škola „Franje Kuhača“, Osijek – Hrvatska
Marković Iva Glorija                   
soprano – 21.09.1994.
Klasa: Tanja Andrijić Muzicka skola “Mokranjac”, Beograd – Srbija
Subašić Irina

soprano – 28.10.1998.

Klasa: Karolina Mihajlović

Klavirski saradnik: Vlado Danić

Muzička škola “Vlаdo Milošević”, Bаnjа Lukа – BiH
Vuković Nikolaj

bass – 12.06.1997.

Klasa: Ljubica Živković

Klavirski saradnik: Slađana Gajić

Muzička škola “Stanković”, Beograd – Srbija
Mikić Nikola

baritone – 18.08.1990.

Klasa: Katarina Simonović-Ivanković Fakultet Umetnosti Niš – Srbija
Nikoletić Andrija

baritone – 04.081995.

Klasa: Nenad Nenić

Klavirski saradnik: oficijalni korepetitor

MŠ “Kosta Manojlović”, Zemun – Srbija
REZULTATI

ŽIRI FESTIVALA

  1. Darinka MATIĆ-MAROVIĆ
  2. Milica STOJADINOVIĆ
  3. Snežana STAMENKOVIĆ
  4. Ivica ŠARIĆ

sekretar žirija
Ivana KOMNENOVIĆ

Prijatelji Festivala

Ljudi dobre volje koji se brinu o opstanku Festivala

Mirko Buljančević, Realizator i tehnička podrška
Vidosava Vitka Vujinović, PR Festivala