Međunarodni festival solo pjevača

International Competition of Solo Singers

REZULTATI

REZULTATI OSMOG MEĐUNARODNOG FESTIVALA SOLO PJEVAČA

“BRUNA ŠPILER”

red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Šetar Sara 96,50 I nagrada
2 Subašić Irina 96,25 I nagrada
3 Dabović Lana-Asija 93,50 I nagrada
4 Kolar Marija 79,25 III nagrada
5 Spaić Anđela 76,00 III nagrada
6 Nerić Sara 70,25 III nagrada
7 Nikolić Isidora 70,00 III nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Anžlovar Anea Mercedes 99,50 I nagrada
2 Andrić Igor 95,75 I nagrada
3 Vučić Filip 92,25 I nagrada
4 Ilčić Hana 82,50 II nagrada
5 Kalezić Ajna 75,75 III nagrada
6 Pelin Klara 73,00 III nagrada
7 Masle Dora 72,00 III nagrada
8 Gerendaj Jelena 71,75 III nagrada
9 Lazarenko Daria 71,50 III nagrada
10 Miljenović Jovana 69,50 pohvala
11 Marković Isidora 68,50 pohvala
12 Radulović Kristina 64,25 pohvala
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Trifković Tea 94,00 I nagrada
2 Mihelač Jaka 90,25 I nagrada
3 Bec Tine 82,25 II nagrada
4 Rašković Elena 61,50 pohvala
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Ravnik Gregor 97,50 I nagrada
2 Zakonjšek Matic 87,00 II nagrada
3 Đurić Milica 84,50 II nagrada
4 Mavrek Iva 78,75 III nagrada
5 Bastič Aljaž 75,00 III nagrada
6 Arsovski Todor 68,50 pohvala
7 Krivokapić Jelena 64,50 pohvala
8 Mančić Ivana 62,50 pohvala
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Hanas Hana 100,00 spec. nagrada
2 Križnar Miha 90,25 I nagrada
3 Šinigoj Anja 90,00 I nagrada
4 Berus Ana 89,75 II nagrada
5 Buga Marija Šimić 89,00 II nagrada
6 Mitrović Branislava Sara 87,75 II nagrada
7 Brenčič Katarina 85,00 II nagrada
8 Šindija Luka 83,50 II nagrada
9 Poljak Antea 83,00 II nagrada
10 Bečaj Iris 81,50 II nagrada
11 Pušara Nikolina 79,50 III nagrada
12 Šket Brina 76,00 III nagrada
13 Tilen Naraks 73,75 III nagrada
14 Jukić Marija-Katarina 71,50 III nagrada
15 Pereković Lovorka – Kristina 66,25 pohvala
16 Puđa Stefan 66,25 pohvala
17 Zečević Ema 64,50 pohvala
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Stevanović Isidora 90,75 I nagrada
2 Jovićević Anđela 76,25 III nagrada
3 Josić Emanuel 71,25 III nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Hong Sung-Hwa 97,50 I nagrada
2 Stipančević Štefica 88,50 II nagrada
3 Ternifi Nadia 83,50 II nagrada
4 Živković Marko 82,75 II nagrada
5 Ceglar Maja 80,75 II nagrada
6 Dujmić Krešimir 74,00 III nagrada
7 Akulova Valentina 73,75 III nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Pönicke Maria 95,50 I nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Brenčič Katarina, Šinigoj Anja 98,00 I nagrada
2 Anžlovar Anea Mercedes, Ana Berus 96,00 I nagrada
Šarić Sonjasopran
100 bodova -specijalna nagrada
klasa: Vesna Aćimović
klavirski saradnik: Lidija Molčanova
SMŠ „Isidor Bajić“ – Novi Sad – Srbija
Steklasa Jerica
100 bodova -specijalna nagrada
klasa: Doroteja Cestnik -Spasić
klavirski saradnik: Suzana Zorko
Srednja glasbena in baletna šola – Ljubljana – Slovenija
Sekerina Oksana – sopran
98 bodova – nagrada Radmile Smiljanić za
najtalentovanijeg mladog soprana
Klasa: Irina Paskhalskaya
klasa: Irina Paskhalskaya Gnessin Music Academy in Hanty-Mansiysk, – Russia
REZULTATI

ŽIRI FESTIVALA

  1. Snežana Nena BRZAKOVIĆ
  2. Vlatka ORŠANIĆ
  3. Evguenija ANVELT
  4. Nikola MIJAILOVIĆ

sekretar žirija
Dajana Šćasni

Prijatelji Festivala

Ljudi dobre volje koji se brinu o opstanku Festivala

Mirko Buljančević, Realizator i tehnička podrška
Vidosava Vitka Vujinović, PR Festivala