Međunarodni festival solo pjevača

International Competition of Solo Singers

REZULTATI

REZULTATI ŠESTOG MEĐUNARODNOG FESTIVALA SOLO PJEVAČA

“BRUNA ŠPILER”

red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Popović Vasja 96,50 I nagrada
2 Dabović Lana-Asiju 92,25 I nagrada
3 Janković Jovana 87,00 II nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Ravnik Gregor 98,75 I nagrada
2 Davidovičius Edgaras 98,33 I nagrada
3 Pavlova Elizabeta 94,25 I nagrada
4 Bondarenko Kšištof 94,00 I nagrada
5 Ćabak Vladimir 93,25 I nagrada
6 Miljenović Jovana 90,50 I nagrada
7 Perunović Olivera 90,00 I nagrada
8 Mančić Ivana 89,50 II nagrada
9 Krivokapić Jelena 85,00 II nagrada
10 Davidovski Nikola 83,50 II nagrada
11 Vulić Jelena 83,50 II nagrada
12 Stojmenovski Dimitar 82,75 II nagrada
13 Micev Kristijan 79,75 III nagrada
14 Ilieva Anika 78,50 III nagrada
15 Merdžo Hrvoje 74,00 III nagrada
NEMA KANDIDATA
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Bakoč Tamara 99,25 I nagrada
2 Pušara Nikolina 97,25 I nagrada
3 Jovović Nataša 90,75 I nagrada
4 Poljak Antea 87,50 II nagrada
5 Samardžić Dunja 86,00 II nagrada
6 Dabović Maja 82,75 II nagrada
7 Ledić Karla 82,75 II nagrada
8 Zarinska Natali 74,75 III nagrada
9 Beslać Leo 74,00 III nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Plazačić Ivan 95,50 I nagrada
2 Filipović Mario 92,00 I nagrada
3 Mrzlić Antonio 90,25 I nagrada
4 Gracej Nina 83,50 II nagrada
6 Pajić Siniša 90,00 I nagrada
7 Radovanović Aleksandra 84,25 II nagrada
8 Zdravković Milica 81,75 II nagrada
9 Žunić Milica 72,50 III nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Bolta Olivera 92,00 I nagrada
2 Biserčić Vanja 90,00 I nagrada
3 Petronijević Emilija 79,50 III nagrada
4 Jarak Monija 75,75 III nagrada
5 Grujić Ivana 69,00 pohvala
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Kocharova Julietta 94,00 I nagrada
2 Tirnanić Nevena 94,00 I nagrada
3 Alivojvodić Aleksandra 91,00 I nagrada
4 Hardy Veronika 88,25 II nagrada
5 Minić Emilija 80,25 II nagrada
6 Mitrovska Maja 74,00 III nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Mitić Marija 97,67 I nagrada
2 Platonova Ekaterina 94,25 I nagrada
3 Paulić Josip 90,00 I nagrada
4 Mihelić Iva 77,75 III nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Vidic Manca, Fele Monika, Bec Tine 97,00 I nagrada
2 Osina Inez, Kokalj Natalija, Bec Tine 93,00 I nagrada
3 Osina Inez, Križnar Katja, Bec Tine 91,33 I nagrada
4 Radmanovac Marijana i Marković Aleksandra 77,00 I nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Vanja Biserčić i Ivan Plazačić 89,00 II nagrada
2 Poljak Antea i Ledić  Karla 79,50 III nagrada
Bаkoč Tаmаrаsopran
LAUREAT FESTIVALA
klasa: Edita Garčević Koželj
klavirski saradnik: Marija Vujanović
Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana – Slovenija
Mitić Mаrija – sopran
PRVA NAGRADA U IV KAT.
klasa: Peter Maus
klavirski saradnik: Uroš Ugarković
Universität der Künste Berlin, Berlin-Charlottenburg – Germany
Biserčić Vanjatenor
nagrada Radmile Smiljanić za
najtalentovanijeg mladog baritona
klasa: Tatjana Bajalica
klavirski saradnik: Tea Dervišbegović
 
Filipović Mario – sopran
nagrada za najljepši muški  glas
klasa: Cynthia Hansell – Bakić
klavirski saradnik: Jelica Boto
Muzička akademija sveučilišta u Zagrebu – Hrvatska
Platonova Ekaterinasopran
nagrada za najljepši ženski glas
klasa: Svetlana Livshina Нижегородская государственная консерватория М.И. Глинки
Нижний Новгород – Русия
Plazačić Ivanbariton
STIPENDIJA ZA INTERNACIONALNI OPERSKI FESTIVAL „OPER – ODER – SPREE“  – Beeshow / Nemačka
klasa: Tatjana Bajalica
klavirski saradnik: Tea Dervišbegović
 
Ravnik Gregor
– sopran
STIPENDIJA ZA INTERNACIONALNI OPERSKI FESTIVAL „OPER – ODER – SPREE“  – Beeshow / Nemačka
klasa: Tanja Grlica Glasbena šola Koper – Koper – Slovenija
Pušara Nikolinasopran
Asocijacija „PARADE“ – Arcueil -Francuska dodeljuje stipendiju najuspešnijoj interpretatorki francuske muzike
klasa: Mirela Šćasni
klavirski saradnik: Dejan Krivokapić
ŠOSMO “Vida Matjan” – Kotor – Crna Gora
REZULTATI

ŽIRI FESTIVALA

  1. Snežana NENA BRZAKOVIĆ
  2. Miomira VITAS
  3. Katherine HAATAJA
  4. Deividas STAPONKUS

sekretar žirija
Milica Zdravković

Prijatelji Festivala

Ljudi dobre volje koji se brinu o opstanku Festivala

Mirko Buljančević, Realizator i tehnička podrška
Vidosava Vitka Vujinović, PR Festivala