Međunarodni festival solo pjevača

International Competition of Solo Singers

REZULTATI

REZULTATI PETOG MEĐUNARODNOG FESTIVALA SOLO PJEVAČA

“BRUNA ŠPILER”

red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Mesaroš Brigita 88,00 II nagrada
2 Dabović Lana-Asiju 81,00 II nagrada
3 Popović Jovana 75,00 III nagrada
4 Petek Boštjan 74,33 III nagrada
5 Janevska Mila 73,67 III nagrada
6 Ravnik Klara 66,67 pohvala
7 Rističević Milica 62,00 pohvala
8 Kostova Ristova Milica 60,00 pohvala
9 Petruseva Elena 60,00 pohvala
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Jovović Nataša 100,00  spec. nagrada
2 Simonovski  Martin 96,00 I nagrada
3 Bakoč Tamara 95,00 I nagrada
4 Gavrilov Miloš 95,00 I nagrada
5 Đurđević Tanja 95,00 I nagrada
6 Pušara Nikolina 94,00 I nagrada
7 Reštaš Sara 92,33 I nagrada
8 Hrastar Eva 90,00 I nagrada
9 Žerjav Mojca 87,67 II nagrada
10 Klamar Katarina 84,00 II nagrada
11 Pavlova Elizabeta 84,00 II nagrada
12 Samardžić Dunja 80,00 II nagrada
13 Davidovski  Nikola 75,00 III nagrada
14 Kovačević Marko 74,33 III nagrada
15 Kovačević Lidija 71,67 III nagrada
16 Vitanova  Javorka 71,00 III nagrada
17 Karanfilov  Damijan 71,00 III nagrada
18 Zarinska Natali 70,00 III nagrada
19 Noveska  Milanka 70,00 III nagrada
20 Stojmenovski Dimitar 70,00 III nagrada
21 Krivokapić Jelena 68,33 pohvala
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Ternifi Nadia 97,00 I nagrada
2 Vidic Manca 90,33 I nagrada
3 Šket Brina 75,67 III nagrada
4 Savić Aleksandra 72,00 III nagrada
5 Naraks Tilen 71,67 III nagrada
6 Marković Aleksandra 70,00 III nagrada
7 Radmanovac Marijana 70,00 III nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Šparovec  Liza 100,00 spec. nagrada
2 Milisavljević Marko 97,00 I nagrada
3 Dunjko Antonia 95,00 I nagrada
4 Mužar Maja 94,00 I nagrada
5 Kremshovski  Zhive 93,00 I nagrada
6 Malgaj Maša 91,67 I nagrada
7 Blažina Valentino 91,33 I nagrada
8 Kačavenda Predrag 90,67 I nagrada
9 Cvetković Daniel 90,00 I nagrada
10 Vrećo Vanja 80,00 II nagrada
11 Lešnik Sara 75,00 III nagrada
12 Dabović Maja 70,00 III nagrada
13 Burnaz Mirjana 65,00 pohvala
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Naumovski Ivan 99,00 I nagrada
2 Ferjančič Marko 98,33 I nagrada
3 Nemešević Nikola 96,33 I nagrada
4 Tukša Tomislav 94,33 I nagrada
5 Đapo Paulina 91,00 I nagrada
6 Fele Monika 90,67 I nagrada
7 Đurđek  Viktorija 83,00 II nagrada
8 Đurđević Martina 80,00 II nagrada
9 Jurić- Pešić Bože 78,33 III nagrada
10 Mekovec Valentina 77,00 III nagrada
11 Juteršek Luka 75,00 III nagrada
12 Zejnelović  Hana 73,33 III nagrada
13 Petrovska Simona 70,67 III nagrada
14 Žgavc Aljaž 69,00 pohvala
15 Petrov Dime 66,67 pohvala
16 Živković Slobodan 63,33 pohvala
17 Stojanović  Lejla 63,33 pohvala
18 Zejnelović  Ajna 60,00 pohvala
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Ticl Ana 100,00 Spec. nagrada
2 Cerar Marjeta 99,33 I nagrada
3 Ruždjak Tanja 87,00 II nagrada
4 Tranić Vladica 80,00 II nagrada
5 Kitak Teja 73,33 III nagrada
6 Križnar Katja 72,00 III nagrada
7 Zidar Valentina 70,67 III nagrada
8 Jarak Monija 70,00 III nagrada
9 Komlenović Aleksandra 70,00 III nagrada
10 Troha Irena 70,00 pohvala
11 Hršum Dejana 68,67 pohvala
12 Grujić Ivana 62,67 pohvala
13 Janevska Nikolina 62,00 pohvala
14 Blažinović Ivana 60,00 pohvala
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Michelle chandra Simon 99,00 I nagrada
2 Alaburić Rea 98,00 I nagrada
3 Karas Teodora 97,33 I nagrada
4 Tratnik Nina 96,00 I nagrada
5 Leko Dolores 95,00 I nagrada
6 Pajić Lidija 93,33 I nagrada
7 Pliavgo Ilona 93,00 I nagrada
8 Sabo Leonida 92,00 I nagrada
9 Panovska Bojana 80,67 II nagrada
10 Šovran Marijana 80,67 II nagrada
11 Krnić Marijo 80,00 II nagrada
12 Nikitina Tatiana 80,00 II nagrada
13 Gajić Marija 75,00 III nagrada
14 Lovrić  Božimir 60,00 pohvala
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Cindrič Nikolina 97,00 I nagrada
2 Srbljanin Ivana 95,00 I nagrada
3 Osina Inez 87,00 II nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Vidic Manca, Fele Monika, Bec Tine 97,00 I nagrada
2 Osina Inez, Kokalj Natalija, Bec Tine 93,00 I nagrada
3 Osina Inez, Križnar Katja, Bec Tine 91,33 I nagrada
4 Radmanovac Marijana i Marković Aleksandra 70,00 III nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Dunjko Antonia, Tukša Tomislav 100,00 spec. nagrada
2 Tranić Vladica Milisavljević Marko 97,00 I nagrada
3 Mlakar Tadeja  Ternifi Nadia  Gluhič Zala 95,00 I nagrada
4 Cindrič Nikolina Osina Inez 90,00 I nagrada
5 Panovska Bojana, Živković Slobodan 70,00 III nagrada
6 Pušara Nikolina, Zečević Ivan 70,00 III nagrada
7 Reštaš Sara i Gavrilov Miloš 70,00 III nagrada
Michelle chandra Simonmezzosopran
Institut für Gesang und Atem Berlin – Deutschland
klasa: Sežana Nena Brzaković Prva nagrada u IV kat. / FIRST PRIZE IN IV CATEGORY
Dunjko Antonia i Tuksa Tomislav
Glazbena škola “Pavla Markovća” – Zagreb – Hrvatska
klasa: Nataša Šurina
klavirski saradnik: Lana Bradić
Nagrada za najbolji duet ili ansambl /BEST DUET or ENSEMBLE
Pajić Lidijasopran

Akademija Umjetnosti Banja Luka – BiH

klasa: Radmila Smiljanić
klavirski saradnik: Arsen Čarkić
Nagrada RADMILE SMILJANIĆ najperspektivnijem sopranu
Zdravković Milicadramski sopran Klasa: Milica Stojadinović Stipendija za internacionalni operski festival „OPER – ODER – SPREE“ u Beeshowu / Nemačka LIED/OPERA
Srbljan Ivanasopran  Muzička akademija Sveučilišta u Zagrebu – Hrvatska Klasa: Vlatka Oršanić
Klavirski saradnik: Davor Ljubić
Stipendija za internacionalni operski festival „OPER – ODER – SPREE“ u Beeshowu / Nemačka LIED/OPERA
Tuksa Tomislavbaritone

Glazbena škola “Pavla Markovća” – Zagreb – Hrvatska

Klasa: Nataša Šurina
Klavirski saradnik: Lana Bradić
Stipendija za internacionalni operski festival „OPER – ODER – SPREE“ u Beeshowu / Nemačka LIED/OPERA
Ferjančič Marko – baritone

Glasbena šola „Vinko Vodopivec“ – Ajdovščina – Slovenija

Klasa: Jerica Rudolf
Klavirski saradnik: Divna Jandrić
STIPENDIJA ZA MEĐUNARODNU LJETNJU GLAZBENU ŠKOLU / SCHOLARSHIPS FOR INTERNATIONAL SUMMER MUSIC SCHOOL- PUČIŠĆA – BRAČ – Croatia dodjeljuje / awarded prof. Lidija Horvat-Dunjko
Naumovski Ivanbariton

Факултет за музичка уметност – Скопје – Македонија

Klasa: Marija Muratovska
Klavirski saradnik: Arsen Čarkić
STIPENDIJA ZA MEĐUNARODNU LJETNJU GLAZBENU ŠKOLU / SCHOLARSHIPS FOR INTERNATIONAL SUMMER MUSIC SCHOOL- PUČIŠĆA – BRAČ – Croatia dodjeljuje / awarded prof. Lidija Horvat-Dunjko
Đurđević Martina – sopran

Muzička akademija sveučilišta u Zagrebu – Hrvatska

Klasa: Lidija Horvat – Dunjko
Klavirski saradnik: Lana Bradić
STIPENDIJA ZA MEĐUNARODNU LJETNJU GLAZBENU ŠKOLU / SCHOLARSHIPS FOR INTERNATIONAL SUMMER MUSIC SCHOOL- PUČIŠĆA – BRAČ – Croatia dodjeljuje / awarded prof. Lidija Horvat-Dunjko
Nemešević Nikolabass

Fakultet muzičke umetnosti – Beograd – Srbija

Klasa: Nikola Mijailović
Klavirski saradnik: Arsen Čarkić
STIPENDIJA ZA MEĐUNARODNU LJETNJU GLAZBENU ŠKOLU / SCHOLARSHIPS FOR INTERNATIONAL SUMMER MUSIC SCHOOL- PUČIŠĆA – BRAČ – Croatia dodjeljuje / awarded prof. Lidija Horvat-Dunjko
Edita Garčević-Koželj

profesor Glasbene šole „Franca Šturma“ – Ljubljana – Slovenija

Posebnu nagradu – vikend boravak za dvije osobe /
Special award- weekend stay for two persons
Tratnik Ninasopran

Glasbena šola „Vinko Vodopivec“ – Ajdovščina – Slovenija

Klasa: Jerica Rudolf
Klavirski saradnik: Divna Jandrić
NAJLJEPŠI ŽENSKI GLAS / Best Female Voice
Jurić- Pešić Božetenor
Muzička akademija sveučilišta u Zagrebu – Hrvatska
Klasa: Vlatka Oršanić
Klavirski saradnik: Davor Ljubić
NAJLJEPŠI MUŠKI GLAS / Best Male Voice
REZULTATI

ŽIRI FESTIVALA

  1. Darinka MATIĆ-MAROVIĆ
  2. Лилия ИЛИЕВА
  3. Sead BULJUBAŠIĆ

sekretar žirija
Milica Zdravković

Prijatelji Festivala

Ljudi dobre volje koji se brinu o opstanku Festivala

Mirko Buljančević, Realizator i tehnička podrška
Vidosava Vitka Vujinović, PR Festivala