Međunarodni festival solo pjevača

International Competition of Solo Singers

REZULTATI

REZULTATI ČETVRTOG MEĐUNARODNOG FESTIVALA SOLO PJEVAČA

“BRUNA ŠPILER”

red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Ravnik Gregor 100,00 spec. nagrada
2 Kovačević Marko 94,00 I nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Dragović Hristina 96,00 I nagrada
2 Lazarević Lazar 92,00 I nagrada
3 Samardžić Dunja 90,00 I nagrada
4 Hadžić Jan 88,00 II nagrada
5 Pušara Nikolina 83,00 II nagrada
NEMA KANDIDATA
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Marković Vesna 97,67 I nagrada
2 Šeb David 88,00 II nagrada
3 Zejnelović Hana 85,00 II nagrada
4 Gjylie Pelingu 80,00 II nagrada
5 Janićijević Aleksandar 72,00 III nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Hadžić Stefan 100,00 spec. nagrada
2 Tičević Olivera 100,00 spec. nagrada
3 Cah Goran 99,00 I nagrada
4 Jagodic David 95,00 I nagrada
5 Minić Emilija 92,00 I nagrada
6 Bečei Ileš 92,00 I nagrada
7 Owais Kristina 90,00 I nagrada
8 Mustur Jovana 87,00 II nagrada
9 Čuposki Marija 85,67 II nagrada
10 Pekić Ivana 83,00 II nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Brezičanin Miljana 100,00 spec. nagrada
2 Banković Jelena 98,00 I nagrada
3 Zdravković Milica 95,00 I nagrada
4 Osina Inez 92,00 I nagrada
5 Tranić Vladica 89,00 II nagrada
6 Blečić Tijana 86,00 II nagrada
7 Komlenović Aleksandra 84,00 II nagrada
8 Nunić Radislav 83,00 II nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Pinko Nikolina 99,00 I nagrada
2 Jovičić Milica 95,00 I nagrada
3 Miladinović Jovana 85,00 II nagrada
4 Radosavljević Marijana 82,00 II nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Cindrič Nikolina 99,00 I nagrada
2 Nikolić Tijana 96,00 I nagrada
3 Marković Ana 92,00 I nagrada
4 Savić Nenad 91,00 I nagrada
5 Nagode Urška 90,00 I nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Kristina Owais, Goran Cah, Poletar Matej 95,00 I nagrada
2 Trio MAJOPA 83,00 II nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Mlakar Tadeja, Ternifi Nadia, Gluhič Zala 100,00 spec. nagrada
2 Mlakar Tadeja, Ternifi Nadia, Gluhič Zala, Urška Nagode 98,00 I nagrada
3 Zdravković Milica i Nunić Radislav 88,00 II nagrada
4 Brezičanin Miljana i Nikolić Tijana 88,00 II nagrada
Pinko Nikolina – sopran
Prva nagrada u IV kategoriji
klasa: prof. Snježana Bujanović-Stanislav
klavirski saradnik: oficijalni korepetitor
Muzička akademija u Zagrebu – Zagreb – Hrvatska
Mlakar Tadeja, Ternifi Nadia, Gluhič Zala
Najbolji ansambl
klasa: Edita Garčević-Koželj
klavirski saradnik: Vladimir Mlinarič
Glasbena šola „Franca Šturma“ – Ljubljana – Slovenija
Miljania Brezičaninsopran
nagrada Radmile Smiljanić za
najperspektivnijeg mladog soprana
klasa: Snežana Savičić-Sekulić
saradnik:
Arsen Čarkić
Akademija umjetnosti Banja Luka – BiH
Banković Jelenisopran
nagrada INSTITUT FÜR GESANG UNA ATEMSCHULUNG BERLIN
klasa: Aneta Ilić
saradnik:
Arsen Čarkić
Fakultet muzičke umetnosti – Beograd – Srbija
Cindrič Nikolinasopran
Stipendija za internacionalni operski festival „OPER – ODER – SPREE“ u Beeshowu / Nemačka
klasa: Edita Garčević-Koželj Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana – Ljubljana – Slovenija
Editi Garčević-Koželjprofesor
nagrada najuspješnijem  profesoru
Glasbena šola „Franca Šturma“ – Ljubljana – Slovenija
Marković Vesnasopran
nagrada za najlepši ženski glas
klasa: Ana Aleksić-Šajrer
saradnik:
Tina Nikolovski
Muzička škola „Josif Marinković’’ – Zrenjanin – Srbija
Hadžić Stefanbariton
nagrada za najlepši muški glas
klasa: Nenad Nenić
saradnik:
Jelena Cvetković
M.Š. „Kosta Manojlović” – Zemun – Srbija
Ravnik Gregor
nagrada najperspektivnijem pobjedniku u najmlađoj kategoriji
klasa: Tanja Grlica
saradnik:
Vladimir Mlinarič
Glasbena šola Koper – Slovenija
REZULTATI

ŽIRI FESTIVALA

  1. Darinka MATIĆ-MAROVIĆ
  2. Snežana NENA BRZAKOVIĆ
  3. Milica STOJADINOVIĆ

sekretar žirija
Anita Zloković

Prijatelji Festivala

Ljudi dobre volje koji se brinu o opstanku Festivala

Mirko Buljančević, Realizator i tehnička podrška
Vidosava Vitka Vujinović, PR Festivala