Međunarodni festival solo pjevača

International Competition of Solo Singers

REZULTATI

REZULTATI DRUGOG MEĐUNARODNOG FESTIVALA SOLO PJEVAČA

“BRUNA ŠPILER”

red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Stevanović Isidora 96,00 I nagrada
2 Miletić Lazar 92,25 I nagrada
3  Juteršek Luka 92,00 I nagrada
4 Malgaj Maša 92,00 I nagrada
5 Antić Predrag 90,00 I nagrada
6 Stojadinović Nataša 80,00 II nagrada
7 Samardžić Dunja 77,25 III nagrada
8 Marović Tamara 68,75 pohvala
9 Marović Leila 61,75 pohvala
10 Perović Savo 60,50 pohvala
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Steklasa Jerica 100,00  spec. nagrada
2 Andrić Maja 92,75 I nagrada
3 Milošević Nevena 92,00 I nagrada
4 Jeremić Evgenija 88,50 II nagrada
5 Milenković Ksenija 87,25 II nagrada
6 Stojadinović Aleksandra 86,75 II nagrada
7 Kostić Iva 83,75 II nagrada
8 Jovićević Anđela 74,75 III nagrada
9 Vrećo Vanja 70,00 III nagrada
10 Mulalić Amer 0 /
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Grabar Barbara 87,75 II nagrada
2 Čakš Blanka 85,25 II nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Šarić Sonja 100,00 spec. nagrada
2 Vesel Aljaž 98,00 spec. nagrada
3 Tičević Olivera 95,00 I nagrada
4 Mustur Jovana 91,00 I nagrada
5 Vemić Sava 89,00 II nagrada
6 Minić Emilija 83,25 II nagrada
7 Hadžić Stefan 80,50 II nagrada
8 Vidovič Sandra 77,00 III nagrada
9 Petrović Zorana 74,50 III nagrada
10 Radović Đorđe 66,00 pohvala
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Vidak Koprivica 95,00 spec. nagrada
2 Šovran Marijana 92,50 spec. nagrada
3 Jošić Jelena 91,25 I nagrada
4 Abazović Slaven 91,50 I nagrada
5 Ivanič Nada 90,00 I nagrada
6 Pajić Siniša 90,00 I nagrada
7 Radovanović Aleksandra 84,25 II nagrada
8 Zdravković Milica 81,75 II nagrada
9 Žunić Milica 72,50 III nagrada
10 Mladenović Srđan 70,50 III nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Sekerina Oksana 98,00 I nagrada
2 Marković Ana 90,00 I nagrada
3 Marjanović Mirjana 88,25 II nagrada
4 Lalošević Milica 81,50 II nagrada
5 Gašić Miloš 77,00 III nagrada
6 Olbina Marijana 70,00 III nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Radosav Višnja 95,75 I nagrada
2 Pejić Verica 92,75 I nagrada
3 Smajlović Albina 85,75 II nagrada
4 Milovanović Irina 71,25 III nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Panovska Bojana 87,25 II nagrada
2 Stojković Jasmina 84,00 II nagrada
3 Mihajlović Karolina 72,75 III nagrada
4 Jovićević Jovana 71,50 III nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Grabar Barbara, Maša Malgaj 95,00 I nagrada
red.br. ime i prezime bodovi nagrada
1 Milenković Ksenija i Miletić Lazar 85,75 II nagrada
2 Milovanović Irina i Jovičević Jovana 75,75 III nagrada
3 Čakš Blanka, Juteršek Luka 66,75 pohvala
Šarić Sonjasopran
100 bodova -specijalna nagrada
klasa: Vesna Aćimović
klavirski saradnik: Lidija Molčanova
SMŠ „Isidor Bajić“ – Novi Sad – Srbija
Steklasa Jerica sopran
100 bodova -specijalna nagrada
klasa: Doroteja Cestnik -Spasić
klavirski saradnik: Suzana Zorko
Srednja glasbena in baletna šola – Ljubljana – Slovenija
Sekerina Oksanasopran
98 bodova – nagrada Radmile Smiljanić za
najtalentovanijeg mladog soprana
klasa: Irina Paskhalskaya Gnessin Music Academy in Hanty-Mansiysk, – Russia
REZULTATI

ŽIRI FESTIVALA

  1. Darinka MATIĆ-MAROVIĆ
  2. Milica STOJADINOVIĆ
  3. Snežana STAMENKOVIĆ
  4. Ivica ŠARIĆ

sekretar žirija
Ivana KOMNENOVIĆ

Prijatelji Festivala

Ljudi dobre volje koji se brinu o opstanku Festivala

Mirko Buljančević, Realizator i tehnička podrška
Vidosava Vitka Vujinović, PR Festivala