photo kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Vuković Nikolaj 97.67 I nagrada
2 Dabović Lana-Asija 92.75  I nagrada
3 Kavedžić Leonarda 91.00  I nagrada
4 Dokler Matic 90.00 I nagrada
5 Kladarić Vlatka 89.25 II nagrada
6 Petrović Hristina 87.75 II nagrada
7 Kolar Marija 85.50 II nagrada
8 Sarić Željana 82.25  II nagrada
9 Coković Sanela 78.25 III  nagrada
10 Bigović Katarina 75.25 III nagrada
11 Vučinović Antonia 73.75  III nagrada
12 Bahović Amina 73.50 III nagrada
13 Gerina Arnela 71.50 III nagrada
photo kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Subašić Irina 98.75 I nagrada
2 Ateljević Teodora 96.33 I nagrada
3 Muhić Neira 90.00 I nagrada
4 Dora Masle 89.25 II nagrada
5 Topčibašić Ena 88.75 II nagrada
6 Kalezić Ajna 88.00 II nagrada
7 Lazarenko Daria 87.75 II nagrada
8 Rističević Milica 84.75 II nagrada
9 Jakšić Vladimir 83.75 II nagrada
10 Raičević Slađana 81.50 II nagrada
11 Radonjić Anja 77.75 III nagrada
12 Nikolić Isidora 77.75 III nagrada
photo kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1  Bantan Miha  96.75 I nagrada
2  Božić Slavica  92.33 I nagrada
3  Janković Silvan 90.75 I nagrada
4  Petrović Irina  86.50 II nagrada
5  Gerendaj Jelena 85.75 II nagrada
6 Stevović Ksenija 83.75 II nagrada
7 Bredikhina Anna  80.25 II nagrada
8  Mihić Đurđa  80.25 II nagrada
7 Vučić Filip  73.50 III nagrada
8 Rašković Elena  69.00  pohvala
photo kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Jovović Nataša 93.75 I nagrada
2 Stojilović Jelena 93.50 I nagrada
3 Marković Milica 93.33 I nagrada
4 Anić Jovana 91.75 I nagrada
5 Nikolić Nemanja 91.00 I nagrada
6 Damnjanović Helena 88.00 II nagrada
7 Arsovski Todor 81.00 II nagrada
8  Mijatović Anja 80.75 II nagrada
9 Marković Iva Glorija 79.50 III nagrada
10 Petrić Kristina 66.25 pohvala
photo kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1  Mikić Nikola  97.00  I nagrada
2  Nikoletić Andrija  94.75 I nagrada
3  Prodan Mladen  94.00 I nagrada
4  Dabović Maja  91.75 I nagrada
5  Naraks Tilen 87.50  II nagrada
6  Janković Anđela  77.50  III nagrada
7  Gardinovački Jovana 75.25   III nagrada
8  Krasić Milica 71.75  III nagrada
photo kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1  Panovska Bojana  88.00 II nagrada
2  Dimitrijević Marija  71.50 III nagrada
photo kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1  Kladarić Vlatka, Gerendaj Jelena, Hegeduš Kristina, klavir 95.00 I nagrada
2  Trio „Eho“ 91.50 I nagrada
3  Masle Dora, Gerendaj Jelena, Kolar Marija, Hegeduš Kristina 89.75 II nagrada
4  Trio „Efecto“  87.75 II nagrada
5  Trio „Misterioso“  80.50 II nagrada
6  Mihailović Katarina, Milovanović Darko , Burgić Valentina  78.75 III nagrada
photo kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1  Dabović Maja, Prodan Mladen  92.75  I nagrada

NAGRADE IX MEĐUNARODNOG FESTIVALA “BRUNA ŠPILER”  / Awards for 9th International Festival „BRUNA ŠPILER“

Prvonagrađenim takmicarima NVO “BRUNA” dodjeljuje knjigu Brune Špiler: „UMJETNOST SOLO PJEVANJA“

PRVA NAGRADA U III KAT. / FIRST PRIZE IN 3RD CATEGORY

Mikić Nikola
baritone – 18.08.1990.
Klasa: Katarina Simonović-Ivanković
Fakultet Umetnosti Niš – Srbija

NAJBOLJI DUET ili ANSAMBL / BEST DUET or ENSEMBLE

Kladarić Vlatka, Gerendaj Jelena, Hegeduš Kristinaklavir
Glаzbenа školа “Frаnje Kuhаčа”, Osijek – Hrvatska
Klasa: Vesna Coufal Jaić

NAGRADA RADMILE SMILJANIĆ / Award from Art Director Radmila Smiljanić

Marković Iva Glorija
soprano – 21.09.1994.
Klasa: Tanja Andrijić
Muzicka skola “Mokranjac”, Beograd – Srbija

NAJLJEPŠI ŽENSKI GLAS / Best Female Voice

Subašić Irina
soprano – 28.10.1998.
Klasa: Karolina Mihajlović
Klavirski saradnik: Dunja Marković
Muzička škola “Vlаdo Milošević”,
Bаnjа Lukа – Bosna i Hercegovina

NAJLJEPŠI MUŠKI GLAS / Best Male Voice

Vuković Nikolaj
bass – 12.06.1997.
Klasa: Ljubica Živković
Klavirski saradnik: Slađana Gajić
Muzička škola “Stanković”,
Beograd – Srbija

STIPENDIJA ZA INTERNACIONALNI OPERSKI FESTIVAL „OPER – ODER – SPREE“ u Beeskowu / Nemačka LIED/OPERA

stipendija obuhvata tronedeljni boravak u Nemačkoj, smještaj, časove pjevanja, tehnike disanja, glume i scenskog pokreta, koncert lida, 4 kolažne operske predstave i dva koncerta sa orkestrom

Mikić Nikola
baritone – 18.08.1990.
Klasa: Katarina Simonović-Ivanković
Fakultet Umetnosti Niš – Srbija

Nikoletić Andrija
baritone – 04.081995.
Klasa: Nenad Nenić
MŠ “Kosta Manojlović”, Zemun – Srbija

Asocijacija „PARADE“ – Francuska dodeljuje stipendiju najuspešnijoj interpretatorki francuske muzike

nagrada uključuje plaćenu avionsku kartu, boravak , učešće na kamernom koncertu, susreti sa poznatim muzičarima i organizatorima drugih manifestacija…u okviru Festivala posvećenog Eriku Satie-u

Članovi žirija/The Jury

  1. Miroslav Homen, Hrvatska
  2. Stojan Stojanov Gančev, Bugarska
  3. Ljubica Živković, Srbija
  4. Tatjana Vasle, Slovenija

Dajana Šćasni, sekretar žirija