Rezultati V Festivala / Results the 5th Festival

[image_frame style=“shadow“ height=“250″ width=“650″]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2014/02/Ziri-2012.jpg[/image_frame]

[tabs_button]
[tab title=“Pretkategorija a“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Mesaroš Brigita 88.00 II nagrada
2 Dabović Lana-Asiju 81.00 II nagrada
3 Popović Jovana 75.00 III nagrada
4  Petek Boštjan 74.33 III nagrada
5  Janevska  Mila 73.67 III nagrada
6  Ravnik Klara 66.67 pohvala
7  Rističević Milica 62.00 pohvala
8  Kostova Ristova Milica 60.00 pohvala
9  Petruseva Elena 60.00 pohvala

[/tab]

[tab title=“Pretkategorija b“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Jovović Nataša 100,00 spec. nagrada
2 Simonovski  Martin 96,00 I nagrada
3 Rađenović Tamara 95,00 I nagrada
4 Gavrilov Miloš 95,00 I nagrada
5 Đurđević Tanja 95,00 I nagrada
6 Pušara Nikolina 94,00 I nagrada
7 Reštaš Sara 92,33 I nagrada
8 Hrastar Eva 90,00 I nagrada
9 Žerjav Mojca 87,67 II nagrada
10 Klamar Katarina 84,00 II nagrada
11 Pavlova Elizabeta 84,00 II nagrada
12 Samardžić Dunja 80,00 II nagrada
13 Davidovski  Nikola 75,00 III nagrada
14 Kovačević Marko 74,33 III nagrada
15 Kovačević Lidija 71,67 III nagrada
16 Vitanova  Javorka 71,00 III nagrada
17 Karanfilov  Damijan 71,00 III nagrada
18 Zarinska Natali 70,00 III nagrada
19  Noveska  Milanka 70,00 III nagrada
20  Stojmenovski Dimitar 70,00 III nagrada
21  Krivokapić Jelena 68,33 pohvala

[/tab]

[tab title=“Ia“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1  Ternifi Nadia 97,00 I nagrada
2  Vidic Manca 90,33  I nagrada
3  Šket Brina 75,67 III nagrada
4  Savić Aleksandra 72,00  III nagrada
5  Naraks Tilen 71,67 III nagrada
6  Marković Aleksandra 70,00 III nagrada
7  Radmanovac Marijana 70,00  III nagrada

[/tab]
[tab title=“Ib“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1  Šparovec  Liza 100,00 spec. nagrada
2  Milisavljević Marko 97,00 I nagrada
3  Dunjko Antonia 95,00 I nagrada
4  Mužar Maja 94,00 I nagrada
5  Kremshovski  Zhive 93,00 I nagrada
6  Malgaj Maša 91,67 I nagrada
7  Blažina Valentino 91,33 I nagrada
8  Kačavenda Predrag 90,33 I nagrada
9  Cvetković Daniel 90,00 I nagrada
10  Vrećo Vanja 80,00 II nagrada
11  Lešnik Sara 75,00 III nagrada
12  Dabović Maja 70,00 III nagrada
13 Burnaz Mirjana 65,00 pohvala

[/tab]

[tab title=“II“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Naumovski Ivan 99.00 I nagrada
2 Ferjančič Marko 98,33 I nagrada
3 Nemešević Nikola 96,33 I nagrada
4 Tukša Tomislav 94,33 I nagrada
5 Đapo Paulina 91,00 I nagrada
6 Fele Monika 90,67 I nagrada
7 Đurđek  Viktorija 83,00 II nagrada
8 Đurđević Martina 80,00 II nagrada
9 Jurić- Pešić Bože 78,33 III nagrada
10 Metkovec Valentina 77,00 III nagrada
11 Juteršek Luka 75,00 III nagrada
12 Zejnelović  Hana 73,33 III nagrada
13 Petrovska Simona 70,67 III nagrada
14 Žgavc Aljaž 69,00 pohvala
15 Petrov Dime 66,67 pohvala
16 Živković Slobodan 63,33 pohvala
17 Stojanović  Lejla 63,33 pohvala
18 Zejnelović  Ajna 60,00 pohvala

[/tab]
[tab title=“III“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Ticl Ana 100,00 spec. nagrada
2 Cerar Marjeta 99,33 I nagrada
3 Ruždjak Tanja 87,00 II nagrada
4 Tranić Vladica 80,00 II nagrada
5 Kitak Teja 73,33 III nagrada
6 Križnar Katja 72,00 III nagrada
7 Zidar Valentina 70,67 III nagrada
8 Jarak Monija 70,00 III nagrada
9 Komlenović Aleksandra 70,00 III nagrada
10 Troha Irena 70,00 III nagrada
11 Hršum Dejana 68,67 pohvala
12 Grujić Ivana 62,67 pohvala
13 Janevska Nikolina 62,00 pohvala
14 Blažinović Ivana 60,00 pohvala

[/tab]
[tab title=“IVa“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Michelle chandra Simon 99,00 I nagrada
2 Alaburić Rea 98,00 I nagrada
3 Karas Teodora 97,33 I nagrada
4 Tratnik Nina 96,00 I nagrada
5 Leko Dolores 95,00 I nagrada
6 Pajić Lidija 93,33 I nagrada
7 Pliavgo Ilona 93,00 I nagrada
8 Sabo Leonida 92,00 I nagrada
9 Panovska Bojana 80,67 II nagrada
10 Šovran Marijana 80,67 II nagrada
11 Krnić Marijo 80,00 II nagrada
12 Nikitina Tatiana 80,00 II nagrada
13 Gajić Marija 75,00 pohvala
14 Lovrić  Božimir 60,00 pohvala

[/tab]
[tab title=“IVb“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Cindrič Nikolina 97,00 I nagrada
2 Srbljanin Ivana 95,00 I nagrada
3 Osina Inez 87,00 II nagrada

[/tab]
[tab title=“Va“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Vidic Manca, Fele Monika, Bec Tine 97,00 I nagrada
2 Osina Inez, Kokalj Natalija, Bec Tine 93,00 I nagrada
3 Osina Inez, Križnar Katja, Bec Tine 91,33 I nagrada
4 Radmanovac Marijana i Marković Aleksandra 70,00 III nagrada

[/tab]
[tab title=“Vb“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Dunjko Antonia, Tuksa Tomislav 100,00 spec. nagrada
2 Tranić Vladica Milisavljević Marko
97,00 I nagrada
3 Mlakar Tadeja  Ternifi Nadia  Gluhič Zala 95,00 I nagrada
4 Cindrič Nikolina Osina Inez 90,00 I nagrada
5 Panovska Bojana, Živković Slobodan 70,00 III nagrada
6 Pušara Nikolina, Zečević Ivan 70,00 III nagrada
7 Reštaš Sara i Gavrilov Miloš 70,00 III nagrada

[/tab]
[tab title=“Nagrađeni“]

NAGRADE V festivala solo pjevača „BRUNA ŠPILER“
AWARDS FOR 5th INTERNATIONAL FESTIVAL „BRUNA ŠPILER“

[fancy_header]PRVA NAGRADA U IV KAT. / FIRST PRIZE IN 4th CATEGORY[/fancy_header]
[fancy_table]

[fancy_images width=“150″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2014/02/Michelle-chandra-Simon-a.jpg[/image]
[/fancy_images]
Michelle chandra Simon – mezzosopran
Klasa: Sežana Nena Brzaković
Institut für Gesang und Atem Berlin – Deutschland

[fancy_header]NAJBOLJI ANSAMBL ILI DUET / BEST DUET or ENSEMBLE[/fancy_header]
[fancy_table]

[fancy_images width=“150″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2014/02/Antonia-Dunjko-i-Tomislav-Tuksa-1.jpg[/image]
[/fancy_images]
Dunjko Antonia i Tukša Tomislav
Glazbena škola “Pavla Markovća” – Zagreb – Hrvatska
Klasa: Nataša Šurina

[fancy_header]NAGRADA RADMILE SMILJANIĆ / Award from Art Director Radmila Smiljanić[/fancy_header]
[fancy_table]

[fancy_images width=“150″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2014/02/Pajic-Lidija-1.jpg[/image]
[/fancy_images]
Pajić Lidijasopran
Akademija Umjetnosti Banja Luka – BiH
Klasa: Radmila Smiljanić

[fancy_header]STIPENDIJA ZA INTERNACIONALNI OPERSKI FESTIVAL „OPER – ODER – SPREE“ u Beeskowu / Nemačka LIED/OPERA[/fancy_header]
stipendija obuhvata tronedeljni boravak u Nemačkoj, smještaj, časove pjevanja, tehnike disanja, glume i scenskog pokreta, koncert lida, 4 kolažne operske predstave i dva koncerta sa orkestrom
[fancy_table]

 [fancy_images width=“167″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2015/01/Zdravkovic-Milica.jpg[/image]
[/fancy_images]
Zdravković Milicadramski sopran
Klasa: Milica Stojadinović
[fancy_images width=“150″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2014/02/Sbljan-Ivana-a.jpg[/image]
[/fancy_images]
Srbljan Ivanasopran
Muzička akademija Sveučilišta u Zagrebu – Hrvatska
Klasa: Vlatka Oršanić
[fancy_images width=“150″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2014/02/Tuksa-tomislav-1.jpg[/image]
[/fancy_images]
Tukša Tomislavsopran
Glazbena škola “Pavla Markovća” – Zagreb – Hrvatska
Klasa: Nataša Šurina

 

[fancy_header]STIPENDIJA ZA MEĐUNARODNU LJETNJU GLAZBENU ŠKOLU / SCHOLARSHIPS FOR INTERNATIONAL SUMMER MUSIC SCHOOL- PUČIŠĆA – BRAČ – Croatia[/fancy_header]
[fancy_table]

[fancy_images width=“150″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2014/02/Marko-Ferjancic.jpg[/image]
[/fancy_images]
Ferjančič Marko – baritone
Glasbena šola „Vinko Vodopivec“ – Ajdovščina – Slovenija
Klasa: Jerica Rudolf
[fancy_images width=“150″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2014/02/Ivan-Naumovski.jpg[/image]
[/fancy_images]
Naumovski Ivan – bariton
Факултет за музичка уметност – Скопје – Македонија
Klasa: Marija Muratovska
[fancy_images width=“150″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2014/02/Djurđević-Martina-1.jpg[/image]
[/fancy_images]
Đurđević Martina – sopran
Muzička akademija sveučilišta u Zagrebu – Hrvatska
Klasa: Lidija Horvat – Dunjko
 [fancy_images width=“150″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2014/02/Nikola-Nemešević1.jpg[/image]
[/fancy_images]
Nemešević Nikola – bass
Fakultet muzičke umetnosti – Beograd – Srbija
Klasa: Nikola Mijailović

[fancy_header]Posebnu nagradu – vikend boravak za dvije osobe /Special award- weekend stay for two persons[/fancy_header]
obezbjeđuje hotel”Light hause” – Igalo – Hreceg Novi
[fancy_table]

[fancy_images width=“150″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2014/02/Edita.jpg[/image]
[/fancy_images]
Edita Garčević-Koželj, profesor
Glazbena škola “„Franca Šturma“ – Ljubljana – Slovenija

[fancy_header]NAJLJEPŠI ŽENSKI GLAS / Best Female Voice[/fancy_header]
slika, dar Galerije „Prijić” – Stari grad, Herceg Novi
[fancy_table]

[fancy_images width=“150″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2014/02/Tratnik-Nina.jpg[/image]
[/fancy_images]
Tratnik Nina – sopran
Glasbena šola „Vinko Vodopivec“ – Ajdovščina – Slovenija
Klasa: Jerica Rudolf 

[fancy_header]NAJLJEPŠI MUŠKI GLAS / Best Male Voice[/fancy_header]
slika, dar Galerije „Sue Ryder” – Belavista, Herceg Novi
[fancy_table]

[fancy_images width=“150″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2014/02/Boze-Juric-Pesic.jpg[/image]
[/fancy_images]
Jurić- Pešić Bože – tenor
Muzička akademija sveučilišta u Zagrebu – Hrvatska
Klasa: Vlatka Oršanić

 

[/tab]
[/tabs_button]

ŽIRI V MEĐUNARODNOG FESTIVALA SOLO PJEVAČA / JURY OF 5th  FESTIVAL

  1. Darinka MATIĆ-MAROVIĆ
  2. Лилия  ИЛИЕВА
  3. Sead BULJUBAŠIĆ

sekretar žirija: Milica Zdravković