Rezultati IV Festivala / Results the 4th Festival

[image_frame style=“shadow“ height=“250″ width=“650″]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2014/07/Ziri-2011.jpg[/image_frame]

[tabs_button]
[tab title=“Pretkategorija a“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Ravnik Gregor 100,00 spec. nagrada
2 Kovačević  Marko 94,00 I nagrada
3 Dutina Ana 84,00 II nagrada

[/tab]

[tab title=“Pretkategorija b“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Dragović Hristina 96,00 I nagrada
2 Lazarević Lazar 92,00 I nagrada
3 Samardžić Dunja 90,00 I nagrada
4 Hadžić Jan 88,00 II nagrada
5 Pušara Nikolina 83,00 II nagrada

[/tab]

[tab title=“Ia“]

[/tab]
[tab title=“Ib“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Marković Vesna 97,67 I nagrada
2  Šeb David 88,00 II nagrada
3 Zejnelović Hana 85,00 II nagrada
4 Gjylie Pelingu 80,00 II nagrada
5 Janićijević Aleksandar 72,00 III nagrada

[/tab]
[tab title=“II“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Hadžić Stefan 100,00 spec. nagrada
2 Tičević Olivera 100,00 spec. nagrada
3 Cah Goran 99,00 I nagrada
4 Jagodic David 95,00 I nagrada
5 Minić Emilija 92,00 I nagrada
6 Bečei  Ileš 92,00 I nagrada
7 Owais Kristina 90,00 I nagrada
8 Mustur Jovana 87,00 II nagrada
9 Čuposki Marija 85,67 II nagrada
10 Pekić Ivana 83,00 II nagrada
11 Pečnik Kaja 78,00 III nagrada
12 Malezija Mia 77,67 III nagrada

[/tab]

[/tab][tab title=“III“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Brezičanin Miljana 100,00 spec. nagrada
2 Banković Jelena 98,00 I nagrada
3 Zdravković Milica 95,00 I nagrada
4 Osina Inez 92,00 I nagrada
5 Tranić Vladica 89,00 II nagrada
6 Blečić Tijana 86,00 II nagrada
7 Komlenović Aleksandra 84,00 II nagrada
8 Nunić Radislav 83,00 II nagrada

[/tab]
[tab title=“IVa“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Pinko Nikolina   99,00 I nagrada
2 Jovičić Milica 95,00 I nagrada
3 Miladinović Jovana 85,00 II nagrada
4 Radosavljević Marijana  82,00 II nagrada

[/tab]
[tab title=“IVb“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Cindrič Nikolina 99,00 I nagrada
2 Nikolić Tijana 96,00 I nagrada
3 Marković  Ana 92,00 I nagrada
4  Savić Nenad 91,00 I nagrada
5  Nagode Urška 90,00 I nagrada

 

[/tab]
[tab title=“Va“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Kristina Owais, Goran Cah, Poletar Matej 95,00 I nagrada
2 Trio MAJOPA 83,00 II nagrada

[/tab]
[tab title=“Vb“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Mlakar Tadeja, Ternifi Nadia, Gluhič Zala 100,00 spec. nagrada
2 Mlakar Tadeja, Ternifi Nadia, Gluhič Zala, Urška Nagode 98,00 I nagrada
3 Zdravković Milica i Nunić Radislav 88,00 II nagrada
4 Brezičanin Miljana i Nikolić Tijana 88,00 II nagrada

[/tab]
[tab title=“Nagrađeni“]

NAGRADE četvrtog festivala solo pjevača „BRUNA ŠPILER“
AWARDS FOR 4th INTERNATIONAL FESTIVAL „BRUNA ŠPILER“

[fancy_header]PRVA NAGRADA U IV KAT. / FIRST PRIZE IN 4th CATEGORY[/fancy_header]
[fancy_table]

[fancy_images width=“167″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2014/02/Pinko-Nikolina.jpg[/image]
[/fancy_images]
Pinko Nikolina  – sopran
Klasa:  prof. Snježana Bujanović-Stanislav
Muzička akademija u Zagrebu – Zagreb – Hrvatska

[fancy_header]NAJBOLJI ANSAMBL ILI DUET / BEST DUET or ENSEMBLE[/fancy_header]
[fancy_table]

[fancy_images width=“167″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2014/02/Mlakar-Tadeja-Ternifi-Nadia-Gluhič-Zala.jpg[/image]
[/fancy_images]
Mlakar Tadeja, Ternifi Nadia, Gluhič Zala
Klasa:  Edita Garčević-Koželj
ANSAMBL Glasbene šole „Franca Šturma“ – Ljubljana – Slovenija

[fancy_header]NAGRADA RADMILE SMILJANIĆ / Award from Art Director Radmila Smiljanić[/fancy_header]
[fancy_table]

[fancy_images width=“167″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2014/02/Brezičanin-Miljana.jpg[/image]
[/fancy_images]
Brezičanin Miljana – sopran
Klasa:  Snežana Savičić-Sekulić
Akademija umjetnosti Banja Luka – BiH

[fancy_header]NAJPERSPEKTIVNIJEM POBJEDNIKU U NAJMLAĐOJ KATEGORIJI[/fancy_header]
Umjetnička serigrafija dar slikara Tiha Vujevića sa Cetinja
[fancy_table]

[fancy_images width=“167″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2014/02/Ravnik-Gregor-1.jpg[/image]
[/fancy_images]
Ravnik Gregoru – tenor
Klasa: Tanja Grlica
Glasbena šola Koper – Slovenija

[fancy_header]NAJLJEPŠI ŽENSKI GLAS / Best Female Voice[/fancy_header]
slika, dar Galerije „Prijić” – Stari grad, Herceg Novi
[fancy_table]

[fancy_images width=“167″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2014/02/Markovic-Vesna.jpg[/image]
[/fancy_images]
Marković Vesna – sopran
Klasa: Ana Aleksić-Šajrer
Muzička škola „Josif Marinković’’ – Zrenjanin – Srbija

[fancy_header]NAJLJEPŠI MUŠKI GLAS / Best Male Voice[/fancy_header]
slika, dar Galerije „Sue Ryder” – Belavista, Herceg Novi
[fancy_table]

[fancy_images width=“167″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2014/02/Hadžić-Stefan.jpg[/image]
[/fancy_images]
Hadžić Stefan   – bariton
Klasa:  Nenad Nenić
M.Š. „Kosta Manojlović” – Zemun – Srbija

[fancy_header]Posebnu nagradu – vikend boravak za dvije osobe /Special award- weekend stay for two persons[/fancy_header]
obezbjeđuje Mediteranski zdravstveni centar profesoru koji pruži najznačajniji doprinos promociji Festivala
[fancy_table]

[fancy_images width=“150″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2014/02/Edita.jpg[/image]
[/fancy_images]
Edita Garčević-Koželj, profesor
Glazbena škola “„Franca Šturma“ – Ljubljana – Slovenija

[fancy_header]NAGRADA INSTITUTA ZA PJEVANJE U BERLINU (INSTITUT FÜR GESANG UNA ATEMSCHULUNG BERLIN) za najbolje izvođenje NEMAČKOG LIDA[/fancy_header]
NOTNI MATERIJAL IZ PROGRAMA NEMAČKOG LIDA
[fancy_table]

[fancy_images width=“167″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2014/02/Bankovic-jelena.jpg[/image]
[/fancy_images]
Banković Jelena
Klasa: Aneta Ilić
Fakultet muzičke umetnosti – Beograd – Srbija

[fancy_header]STIPENDIJA ZA INTERNACIONALNI OPERSKI FESTIVAL „OPER – ODER – SPREE“ u Beeskowu / Nemačka LIED/OPERA[/fancy_header]
stipendija obuhvata tronedeljni boravak u Nemačkoj, smještaj, časove pjevanja, tehnike disanja, glume i scenskog pokreta, koncert lida, 4 kolažne operske predstave i dva koncerta sa orkestrom
[fancy_table]

 [fancy_images width=“167″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2014/02/Cindrič-Nikolina.jpg[/image]
[/fancy_images]
Cindrič Nikolina    – sopran
Klasa:  Edita Garčević-Koželj
Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana – Ljubljana – Slovenija

[/tab]

[/tabs_button]

ŽIRI ČETVRTOG MEĐUNARODNOG FESTIVALA SOLO PJEVAČA / JURY OF 4 th FESTIVAL

  1. Darinka MATIĆ-MAROVIĆ
  2. Snežana NENA BRZAKOVIĆ
  3. Milica STOJADINOVIĆ

sekretar žirija
Anita Zloković