Rezultati III Festivala / Results the 3th Festival

[image_frame style=“shadow“ height=“250″ width=“650″]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2015/01/Ziri-2010.jpg[/image_frame]

[tabs_button]

[tab title=“Pretkategorija a“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Panzovski Ivan 95,00 I nagrada
2 Pušara Nikolina 91,00 I nagrada
3 Mraović  Aleksandra 87,00 II nagrada
4 Marović Leila 85,00 II nagrada
5 Perović  Savo 85,00 II nagrada
6 Petkovski Marjan 83,33 II nagrada
7 Kovačević Marko 81,33 I nagrada
8 Stešević Stefan 78,00 III nagrada

[/tab]

[tab title=“Pretkategorija b“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Jovičević Anđela 95,00 I nagrada
2 Đerić Anđela 94,33 I nagrada
3 Vrećo Vanja 94,00 I nagrada
4 Đoković  Stefan 92,00 I nagrada
5 Kostić Iva 90,33 I nagrada
6  Simonovski Martin 90,00 I nagrada
7  Brajović Andrijana 86,00 II nagrada
8  Dragović Hristina 85,00 II nagrada
9  Toševska Zlata 84,33 II nagrada
10  Lazarević Lazar 84,00 II nagrada
11  Ajdarpašić Varisa 83,00 II nagrada
12  Samardžić Dunja 80,00 II nagrada
13   Janićijević Aleksandar 78,33 III nagrada
14  Slavkovska Emilija 70,00 III nagrada

[/tab]

[tab title=“Ia“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1  Jagodić David 86,00 II nagrada

[/tab]
[tab title=“Ib“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Miletić Lazar 100,00 spec. nagrada
2 Vesel Aljaž 99,33 I nagrada
3 Tomašević Stevan 93,00 I nagrada
4 Hanas Hana 93,00 I nagrada
5 Filipović Josipa 87,00 II nagrada
6 Božinoska Teodora 84,00 II nagrada
7 Grahić Cvetalina 83,00 II nagrada

[/tab]
[tab title=“II“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Meić Matija 100,00 spec. nagrada
2 Stojčev Milica 98,00 I nagrada
3 Brezičanin Miljana 98,00 I nagrada
4 Jurić- Pešić Bože 98,00 I nagrada
5  Slokar Aljaž 97,00 I nagrada
6 Šovran Marijana 96,00 I nagrada
7 Jošić Jelena 95,67 I nagrada
8 Urška Kastelic 95,00 I nagrada
9 Mustur Jovana 90,00 I nagrada
10 Hršum Dejana 90,00 I nagrada
11 Čavka Petra 85,33 II nagrada
12 Jarak Monija 78,00 III nagrada

[/tab]

[/tab][tab title=“III“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Pajić Siniša 94,00 I nagrada
2 Josić Ivana 92,67 I nagrada
3 Čamur Jelena 90,00 I nagrada
4 Danić  Vlado 90,00 I nagrada
5 Čarman Tine 89,33 II nagrada
6 Tomić Marko 75,00 III nagrada

[/tab]
[tab title=“IVa“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Mitrovska Sandra 100,00 spec. nagrada
2 Lukšić Maja 100,00 spec. nagrada
3 Marić – Gigliani Arijana 99,00 I nagrada
4  Simanić Ana 95,00 I nagrada
5 Radosavljević Marijana 94,00 I nagrada
6 Nikolić Tijana 94,00 I nagrada
7 Jojić Ksenija 90,67 I nagrada

[/tab]
[tab title=“IVb“]

[/tab]

[tab title=“Va“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Brezičanin Miljana,Simanić  Ana i Marković  Dunja 97,00 I nagrada
2 Trio MAJOPA 95,00 I nagrada

[/tab]
[tab title=“Vb“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Mlakar Tadeja, Ternifi Nadia, Gluhič Zala 92,00 I nagrada

[/tab]
[tab title=“Nagrađeni“]

NAGRADE trećeg festivala solo pjevača „BRUNA ŠPILER“
AWARDS FOR 3th INTERNATIONAL FESTIVAL „BRUNA ŠPILER“

[fancy_header]PRVA NAGRADA U IV KAT. / FIRST PRIZE IN 4th CATEGORY[/fancy_header]
[fancy_table]

[fancy_images width=“167″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2015/01/Luksic-Maja.jpg[/image]
[/fancy_images]
Lukšić Maja  – sopran
Klasa:  Gordana Jevtović – Minov
Muzička akademija Beograd – Srbija
[fancy_images width=“167″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2015/01/Mitrevska-Sandra.jpg[/image]
[/fancy_images]
Mitrevska Sandra  – sopran
Klasa:  Stojan Stojanov-Gančev

[fancy_header]NAGRADA RADMILE SMILJANIĆ / Award from Art Director Radmila Smiljanić[/fancy_header]
[fancy_table]

[fancy_images width=“335″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2015/01/Boze-i-Rada.jpg[/image]
[/fancy_images]
Jurić- Pešić Bože – baritone
Klasa:  Sanja Erceg-Vrekalo
Glazbena škola “Josip Hatze” – Split – Hrvatska

[/tab]

[/tabs_button]

ŽIRI TREĆEG MEĐUNARODNOG FESTIVALA SOLO PJEVAČA / JURY OF 3th FESTIVAL

  1. Darinka MATIĆ-MAROVIĆ
  2. Milica ZEČEVIĆ-BULJUBAŠIĆ
  3. Stojan STOJANOV-GANČEV

sekretar žirija
Anita Zloković