Rezultati II Festivala / Results the 2th Festival

[tabs_button]
[tab title=“Pretkategorija a“]

  kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Stevanović Isidora  96.00 I nagrada
2 Miletić Lazar  92.25
I nagrada
3 Juteršek Luka  92.00
I nagrada
4 Malgaj Maša  92.00
I nagrada
5 Antić Predrag  90.00
I nagrada
6 Stojadinović Nataša  80.00
II nagrada
7 Samardžić Dunja 77.25 III nagrada
8 Marović Tamara  68.75
pohvala
9 Marović Leila  61.75 pohvala
10 Perović Savo  60.50 pohvala

[/tab]

[tab title=“Pretkategorija b“]

  kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Steklasa Jerica 100.00 spec. nagrada
2 Andrić Maja  92.75 I nagrada
3 Milošević Nevena  92.00 I nagrada
4 Jeremić Evgenija  88.50 I nagrada
5 Milenković Ksenija  87.25 II nagrada
6 Stojadinović Aleksandra  86.75 II nagrada
7 Kostić Iva  83.75 II nagrada
8 Jovićević Anđela  74.75 II nagrada
9 Vrećo Vanja  70.00 II nagrada
10 Mulalić Amer  dikvalifikacija /

[/tab]
[tab title=“Ia“]

  kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Grabar Barbara  87.75 I nagrada
2 Čakš Blanka 85.75 I nagrada

[/tab]
[tab title=“Ib“]

  kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Šarić Sonja  100.00 spec. nagrada
2 Vesel  Aljaž  98.00 I nagrada
3 Tičević Olivera  95.00 I nagrada
4 Mustur Jovana  90.00 I nagrada
5 Vemić Sava  89.00 II nagrada
6 Minić Emilija  83.25 II nagrada
7 Hadžić Stefan  80.50 II nagrada
8 Vidovič  Sandra  77.00 III nagrada
9 Petrović Zorana 74.50 III nagrada
10 Radović Đorđe 66.00 pohvala

[/tab]
[tab title=“II“]

  kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Vidak Koprivica  95.00 I nagrada
2 Abazović Slaven 91.50 I nagrada
3 Šovran Marijana  92.50 I nagrada
4 Jošić Jelena 92.25 I nagrada
5 Ivanič Nada  90.00 I nagrada
6 Pajić Siniša 90.00 I nagrada
7 Radovanović Aleksandra 84.25 II nagrada
8 Zdravković Milica 81.75 II nagrada
9 Žunić Milica 72.50 III nagrada
10 Mladenović Srđan 70.50 III nagrada

[/tab]
[tab title=“III“]

  kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Sekerina Oksana  98.00 I nagrada
2 Marković Ana  90.00 I nagrada
3 Marjanović Mirjana  88.25 II nagrada
4 Lalošević Milica 81.50 II nagrada
5 Gašić Miloš 77.00 III nagrada
6 Olbina Marijana 70.00 III nagrada

[/tab]
[tab title=“IVa“]

  kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Radosav Višnja 95.75 I nagrada
2 Pejić Verica 92.75 I nagrada
3 Smajlović Albina 85.75 II nagrada
4 Milovanović Irina 71.25 III nagrada

[/tab]
[tab title=“IVb“]

  kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Panovska Bojana 87.25 II nagrada
2 Stojković Jasmina 84.00 II nagrada
3 Mihajlović Karolina 72.75 III nagrada
4 Jovićević Jovana 71.50 III nagrada

[/tab]
[tab title=“Va“]

  kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Grabar Barbara, Maša Malgaj  95.00 I nagrada

[/tab]
[tab title=“Vb“]

  kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Milenković Ksenija i Miletić Lazar 85.75 II nagrada
2 Milovanović Irina i Jovičević Jovana 75.75 III nagrada
3 Čakš Blanka, Juteršek Luka 66.75 pohvala

 

[/tab]
[tab title=“Nagrađeni“]

NAGRADE II MEĐUNARODNOG FESTIVALA “BRUNA ŠPILER”  
Awards for 2nd International Festival „BRUNA ŠPILER“
 

[fancy_header]LAUREAT FESTIVALA/ FESTIVAL LAUREATE[/fancy_header]

[fancy_header]NAGRADA RADMILE SMILJANIĆ / Award from Art Director Radmila Smiljanić[/fancy_header]

[fancy_images width=“167″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2015/01/Sekerina-Oksana.jpg[/image]
[/fancy_images]
Sekerina Oksana – sopran
Klasa: Irina Paskhalskaya
Gnessin Music Academy in Hanty-Mansiysk, – Russia,

[/tab] [/tabs_button]

Članovi žirija/The Jury

  1. Darinka MATIĆ-MAROVIĆ
  2. Milica STOJADINOVIĆ
  3. Snežana STAMENKOVIĆ
  4. Ivica ŠARIĆ

Ivana Komnenović, sekretar žirija