Rezultati I Festivala / Results the 1st Festival

[tabs_button]

[tab title=“Pretkategorija a“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Stojadinović Nataša  97.00 I nagrada
2 Stevanović Isidora 95,60 I nagrada
3 Čadež David 95,20 I nagrada
4 Miletić Lazar 88,60 II nagrada
5 Milošević Nevena 86,60 II nagrada
6 Šabec Monika 86,20 II nagrada
7 Juteršek Luka 84,60 II nagrada
8 Grabar Barbara 76,60 III nagrada
9 Bolta Olivera 76,60 III nagrada
10 Šabec Sara 72,00 III nagrada

[/tab]

[tab title=“Pretkategorija b“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Andrić Maja 100.00 spec. nagrada
2 Šarić Sonja 99,00 I nagrada
3 Kostić Iva 97,20 I nagrada
4 Hadžić Stefan 97,20 I nagrada
5 Minić Emilija 96,40 I nagrada
6 Tičević Olivera 88,80 II nagrada
7 Milenković Ksenija 87,60 II nagrada
8 Janićijević Aleksandar 87,20 II nagrada
9 Mladenov Milan 83,80 II nagrada
10 Vrećo Vanja 76,00 III nagrada

[/tab]
[tab title=“Ia“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Čakš Blanka 87,20 II nagrada

[/tab]

[tab title=“Ib“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Nemešević Nikola  100.00 spec. nagrada
2 Koprivica Vidak  100,00 spec. nagrada
3 Šovran Marijana 99,00 I nagrada
4 Josić Jelena 93,80 I nagrada
5 Dajić Ivan 92,20 I nagrada
6 Basta Nikola 88,50 II nagrada
7 Čamur Jelena 88,40 II nagrada
8 Pavlović Stefan 78,60 III nagrada
9 Ćulibrk Vanja 75,40 III nagrada
10 Stupavski Adam – Vladislav  68,60 pohvala
11  Filipović Goran  66,00  pohvala

[/tab]
[tab title=“II“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Počkaj Jure 100,00 spec. nagrada
2 Pajić Siniša 100,00 spec. nagrada
3 Lalošević Milica 94,25 I nagrada
4 Heveši Tibor 88,20 II nagrada
5 Ljubojević Branimir 75,00 III nagrada
6 Ristić Marija 72,80 III nagrada

[/tab]
[tab title=“III“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Kiš Pamela 100,00 spec. nagrada
2 Janjić Jelena 100,00 spec. nagrada
3 Radosav Višnja 98,20 II nagrada
4 Floršic Dijana 95,00 II nagrada
5 Kregar Špela 73,00 III nagrada

[/tab]
[tab title=“IV“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Thaqi Adelina I nagrada
2 Marković Jelena I nagrada

[/tab]

[tab title=“Vb“]

kandidat – name bodovi – points nagrada – prize
1 Aleksić –Šajrer Ana  –  Dajić Ivan 98,60 I nagrada

[/tab]

[tab title=“Nagrađeni“]

NAGRADE I MEĐUNARODNOG FESTIVALA “BRUNA ŠPILER”  
Awards for 1st International Festival „BRUNA ŠPILER“
 [fancy_header]PRVA NAGRADA U IV KAT. / FIRST PRIZE IN 4th CATEGORY[/fancy_header]
[fancy_images width=“167″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2015/01/Thaqi-Adelina.jpg[/image]
[/fancy_images]
Thaqi Adelina  – sopran
Klasa: Marija Muratovska
[fancy_images width=“167″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2015/01/jelena-markovic.jpg[/image]
[/fancy_images]
Marković Jelena  – sopran
Klasa: Radmila Smiljanić
[fancy_header]NAGRADA RADMILE SMILJANIĆ / Award from Art Director Radmila Smiljanić[/fancy_header]
[fancy_images width=“167″ height=“200″]
[image]http://brunaspiler.com/wp-content/uploads/2015/01/Pejic-Verica-01.jpg[/image]
[/fancy_images]
Pejić Verica – sopran
Klasa: Radmila Smiljanić
Slobomir P Univerzitet – Slobomir – Republika Srpska

[/tab] [/tabs_button]

Članovi žirija/The Jury

  • Radmila SMILJANIĆ
  • Alenka DERNAČ-BUNTA
  • Marija MURATOVSKA-NAUMOVSKA
  • Milica STOJADINOVIĆ
  • Zovko FERDINAND

Kristina Pejović, sekretar žirija